Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo Premium ligy II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy IV. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj- 2018/2019 Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší V. kolo Premium ligy Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<únor 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910
18.6.2018 otevřeno: 466 x

Družstva přihlášená do soutěží MSKSH 2018/2019

Níže uvádíme družstva, která podala přihlášku do soutěží MSKSH pro soutěžní ročník 2018/2019

 

muži

 

1

Klimkovice

2

Třinec

3

Paskov

4

Krmelín

5

Polanka

6

Trnávka

7

Suchdol

8

Hlučín

9

Nový Jičín

10

Orlová

11

?Droždín

12

?Sokol Horka

13

?Senice na Hané

14

?Val. Meziříčí

15

?Holešov B

16

?HK Zubří

 

 

ženy

 

 1

Hlučín

 2

Nový Jičín

 3

MHK Karviná

 4

HC Ostrava

 

 

St. žáci

 

1

HCB Karviná A

2

HCB Karviná B

3

Klimkovice

4

Třinec

5

Krmelín

6

Polanka

7

Pepino SKP Frýdek-Místek A

8

Pepino SKP Frýdek-Místek B

9

Hlučín

10

Nový Jičín

11

Kopřivnice

12

Ostrava

13

Ostrava B

14

Opava

 

 

 

 

ml. žáci

 

1

HCB Karviná A

2

HCB Karviná B

3

Klimkovice

4

Třinec

5

Krmelín

6

Polanka

7

Trnávka A

8

Trnávka B

9

Pepino SKP Frýdek-Místek A

10

Pepino SKP Frýdek-Místek B

11

Nový Jičín

12

Kopřivnice

13

Ostrava

 

 

st. žačky

 

 1

Sokol Karviná

 2

Paskov

 3

Sokol Poruba

 4

Ostrava – Zábřeh

 5

Hlučín

 6

NJ

 7

Bohumín

 

 

Mladší žačky

 

 1

Sokol Karviná

 2

Třinec

 3

Sokol Poruba A

 4

Sokol Poruba B

 5

Havířov

 6

Bohumín

 

 

minižáci

 

 

HCB Karviná A

 

HCB Karviná B

 

Klimkovice A

 

Klimkovice B

 

Sokol Karviná

 

TJ TŽ Třinec

 

Sokol Poruba A

 

Sokol Poruba B

 

Sokol Poruba C

 

Sokol Krmelín

 

SKH Polanka A

 

SKH Polanka B

 

Sokol Trnávka

 

Pepino SKP Frýdek-Místek A

 

Pepino SKP Frýdek-Místek B

 

Hrabůvka A

 

Hrabůvka B

 

Nový Jičín

 

Bohumín

 

Kopřivnice

 

Kopřivnice

 

Ostrava