Moravskoslezský
krajský svaz házené

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. kolo 19.2.2018 3. kolo 22.3.2018 skupina A 3. kolo 22.3.2018 skupina B 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. kolo 17.5.2018 skupina A 4. kolo 17.5.2018 skupina B 4. kolo 24.4.2018 skupina A 4. kolo 24.4.2018 skupina B 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<září 2018>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
18.7.2018 otevřeno: 500 x

Eurofest Koper 2018

Skvělého úspěchu dosáhly týmy Moravskoslezského kraje, výběry ročníků 2003-2004 RHC Karviná , RHC Frýdek Místek , RHC Poruba, minižačky a mladší žačky TJ Sokol Poruba na mezinárodním turnaji Eurofest ve slovinském Kopru ve dnech 3.-8.7. 2018.

Ve velké konkurenci 223 týmů (cca 3500 sportovců) všech kategorií a z mnoha evropských (Albánie, Polsko, Francie, Rakousko, Švédsko, Belgie, Dánsko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Srbsko, Chorvatsko, Španělsko, Černá Hora) i mimoevropských zemí (Korea, Izrael apod.) se naše družstva neztratila. V krásném přímořském  prostředí se hrálo v halách i na venkovních hřištích. 

 

RHC SKP Frýdek-Místek 5.místo

RHC Frýdek Místek pod vedením trenéra Martine Strnadela a vedoucího Zdeňka Verlíka bojovalo  v kategorii chlapci 2003(24 týmů), ve skupině A, kdy prohrálo hned první utkání s francouzským družstemUodl HB B 13:26. V dalších utkáních již byli úspěšní, kde postupně porazili polský Radrzymin 19:14, italské Sam Marino 15:9, francouzské družstvo Selestat AHB B 19:13, švédské IFK Tumba B  17:15 a skončilo ve skupině na 2.místě s 8 body a skórem 83:77.V dalších postupových bojích  poraziloRadnickiObrenovac (SRB) 19:16, bohužel další utkání prohrálo se slovinským družstvem RD Izola 13:20 a v utkání o umístění v turnaji porazilo slovenské družstvo Tatran Stupavu 12:11 a skončilo na  konečném 5.místě v turnaji.

RHC Frýdek Místek reprezentovali : Šimon Prudký (Sokol Klimkovice), Sebatián Szafrán a Jiří Černota (oba TJ Nový Jičín),Timon Šmíd, Václav Špok, Jakub Zníšťal, Dominik Urbánek, Jan Plaček a Marek Zahumenský (všichni Sokol Ostrava), Sebastián Somsi, Antonín Borák a Norbert Broda (SKP Frýdek-Místek), VotěchKožušník (HCB Karviná).

Trenér : Martin Strnadel, vedoucí Zdeněk Verlík (oba SKP Frýdek Místek).


RHC Sokol Poruba 4.místo 

RHC Sokol Poruba  pod vedením trenérek Petry Vavříkové a Lucky Hudečkové bojovalo  v kategorii dívek 2003(19 týmů), Děvčata ve skupině postupně porazila polskou Warszawu 15:12, francouzské družstvo Morteau 19:5 a slovenské Malacky 14:10 a postoupila z 1.místa ve skupině s 6 body a skórem48:27. V dalších postupových bojích družstvo RHC  porazilo Val De Leysse (FRA) 16:8 a , bohužel další utkáníchděvčata prohrála  s pražským družstvem Prague 03 13:22a v utkání o umístění v turnaji byla také neúspěšná, s družstvem  RK Olympija (SLO)prohrála 15:18 a celkově skončilana konečném 4.místě v turnaji.

RHC Sokol Poruba reprezentovaly :Veronika Juřinová, Barbora Nováková, Aneta Kavalová, Tereza Škárková, Vendula Tichá, Klára Jandačová (Sokol Poruba), Kristýna Barčáková, Tereza Kokyová, Simona Dohnalová, Natálie Dohnalová (Sokol Karviná), Tereza Beličinová, Adéla Stonawská, Nela Szafarczyková (SC Bohumín)a Barbora Hvozdovičová (Sokol Zábřeh)

Trenérka : Petra Vavříková (Sokol Poruba), Lucie Hudečková (Sokol Karviná)

TJ Sokol Poruba ml.žačky 3.místo 

Družstvo mladších  žačekTJ Sokol Poruba pod vedením trenérky Aleny Humlové a vedoucího Radana Ustrnula vkategorii dívek 2005(16 týmů) vyhrálo svou skupinu, když postupně porazilo Stupavu (SVK) 14:9, Jura Committee (FRA) 13:11, Saeby HK (DEN) 21:10 a  Veselí n.Moravě (CZE) 15:8, získalo 8 bodů a skóre 63:38. V dalších  postupových utkáních porazilo  soupeřky z ŽRK Izola (SLO) 17:15, bohužel s francouzským družstvem Doubs  prohrálo  14:18 a  v utkání o konečné umístění porazilo družstvo RK Olympija (SLO) 16:12 a skončilo na pěkném  3.místě v turnaji.


RHC HCB Karviná 2.místo 
RHC Karviná pod vedením trenérůJany Hajžmanové a Jaromíra Petřeka bojovalo  v kategorii chlapci 2003(24 týmů), ve skupině B. Postupně porazilodva francouzská družstva Monteau 25:14 a Essa HB 22:6, belgické družstvo z HC Schoten 25:4, rakouský tým WatFunfhaus A 16:15 a Yang Ming(TPE) 16:11 a vyhrálo skupinu s 10 body a skórem 104:50. V dalších postupových bojích  poraziloRadnickiObrenovac (SRB) 22:14, slovinské družstvo RD Izola 14:11, když utkání skončilo 10:10 a o postupu rozhodovaly 7 m hody. Naše družstvo bylo úspěšné, když postupně Vojtěch Dráb, Martin Benýšek, Jakub Chochrun a Marek Sekáč své pokusy proměnili, postup do finále také zajistil náš brankář Matěj Brychlec, který chytil dva 7m hody soupeřů.Ve finálovém utkání se družstvu nedařilo, neproměněné gólové šance a více technických chyb rozhodlo o těsném vítězství francouzského družstvaSelestat AHB A v poměru 16:18. Naše družstvo obsadilo nádherné2.místo v turnaji.

RHC Karviná reprezentovali  : Matěj Brychlec, Tomá Müller, Jakub Kubisa, Jakub Chochrun, Marek Sekáč, Vojtěch Dráb, Kristián Galia, Šimon Klus (HCB Karviná),  Martin Benýšek, Jan Foret, Miroslav Škarka, Matěj Hrnčárek, Lukáš Podolský KH Kopřivnice),Ondřej Opat (Sokol Krmelín), trenéři : Jana Hajžmanová (HCB Karviná), Jaromír Petřek (KH Kopřivnice).

 

TJ Sokol Poruba r.2007 1.místo   

 

Družstvo minižaček TJ Sokola Poruba udělalo svým trenérům obrovskou radost svými výkony, když ve skupině postupně porazilo maďarské družstvo Dunajvarosi 10:6, slovenskou Stupavu 11:0, srbské družstvo RK Junior 13:6 a svou skupinu vyhrálo s 6 body a skórem 34:12. V postupových bojích vyhrálo s francouzským družstvem OrchampsVennes 10:3 a opět maďarské družstvo Dunajvarosi 9:6 a tím skončilo na 1. místě v turnaji za účasti 9 týmů.

 

Týmy si navzájem fandily, povzbuzovaly se a mimo utkání si užily skvělého doprovodného programu a koupání v moři. Děkujeme všem hráčům a hráčkám za příkladnou reprezentaci kraje a svých klubů, trenérům za práci s mládeží a přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou.

 

 

webová stránka turnaje :  https://eurofest.si/en/home/index.html

 

 

Účast našich družstev na turnaji finančně podpořil Moravskoslezský kraj.