Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo ML III. kolo Premium ligy II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy IV. kolo FL IV. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj- 2018/2019 Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší V. kolo Premium ligy Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 2/2018. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3/2018turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<březen 2019>
poútstčtsone
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
6.1.2019 otevřeno: 229 x

RHC HCB Karviná - plánované akce na jarní část sezóny

Níže přiložen plán akcí a kempů, které bude na jaře pořádat RHC Karviná.

________________________________________________________________________

                                 A K C E   R H C K A R V I N Á-jaro 2019


OTJ-  (15.00-17.00) hala házené ul.Cihelní 1652 Karviná Nové Město

Úterý:   22.01.2019- starší žáci     téma: přihrávky tří + čtyř hráčů(2 míče), obrana 3:3

Středa: 23.01.2019- mladší žáci   téma: hry ve dvojicích, střelba spojek a křídel

Úterý:   05.02.2019- starší žáci     téma: dynamika dolních končetin, útok 4:4, 5:4

Středa: 06.02.2019- mladší žáci   téma: závodivé hry, HČJ 3:2, 3:3, 4:3

Úterý:   19.02.2019- starší žáci     téma: OČJ, útok 1 a 2 vlny

Středa: 20.02.2019- mladší žáci   téma: rychlost, spolupráce spojek s pivotem

Úterý:   05.03.2019- starší žáci     téma: HČJ, RÚ  3:3, 4:4, 5:4, 5:5

Středa: 06.03.2019- mladší žáci   téma: závodivé hry, technika střelby (v náskoku a výskoku)

Úterý:   19.03.2019- starší žáci     téma: švihadla+ malé činky (cvičení s hudbou), obrana 3:3

Středa : 20.03.2019- mladší žáci, téma: dynamika + pohyb s míčem, RÚ 2:2, 3:2

Úterý:    02.04.2019- starší žáci     téma: přihrávky  (2 míče), proces rozhodování

Středa: 03.04.2019- mladší žáci   téma: přihrávky v pohybu, HČJ 1:1, 2:2

Úterý:   16.04.2019- starší žáci     téma: přihrávky trojic (2 míče), obrana 3:3

Středa: 17.04.2019- mladší žáci   téma: závodivé hry, střelba spojek a křídel

Úterý:   30.04.2019- starší žáci     téma: dynamika  končetin , hra v početní nerovnováze

Úterý:   14.05.2019- starší žáci     téma: dynamika horních končetin, útok 1.vlny

Středa: 15.05.2019- mladší žáci   téma: průpravná hra, HČJ 3:2, 3:3,

Úterý:   28.05.2019- starší žáci     téma: HČJ, útok 1 a 2 vlny

Středa: 29.05.2019- mladší žáci   téma: rychlostní vytrvalost, spolupráce spojek s pivotem

Úterý:   11.06.2019- starší žáci     téma: HČJ, RÚ  3:3, 4:4, 5:4, 5:5

Středa: 12.06.2019- mladší žáci   téma: závodivé hry, technika střelby (ze země)



MINIKEMPY + Kempy RHC (hala ul.Cihelní 1652 Karviná Nové Město)

10.01.2019   chlapci 2004-2005 – trénink hala 15.00-17.00

26.01.- 01.02.2019 chlapci 2007-2004 – Kemp RHC-Komorní Lhotka

07.02.2019 chlapci 2004-2005 – trénink hala 15.00-17.00

07.03.2019 chlapci 2004-2005 – trénink hala 15.00-17.00

02.04.2019 chlapci 2004-2005 – trénink hala 15.00-17.00

05.04.2019 chlapci 2004-2005 – kontrolní turnaj RHC

08.05.2019 chlapci 2004-2005 – trénink hala 09.00-12.00

08.05.2019 chlapci 2006-2007 – trénink hala 13.00-16.00

11.06.2019 chlapci 2004-2005 – trénink hala 15.00-17.00

27.06.2019 chlapci 2004-2005 – trénink hala 15.00-17.00


Cvičení karvinských MŠ -09.45-10.45 hodin (hala ul.Cihelní 1652 Karviná Nové Město)

11.01.2019        25.01.2019 08.02.2019        22.02.2019 08.03.2019 22.03.2019 05.04.2019        26.04.2019 10.05.2019 24.05.2019 07.06.2019