Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo Premium ligy II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy IV. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj- 2018/2019 Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší V. kolo Premium ligy Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<únor 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910
21.1.2019 otevřeno: 177 x

Kemp házenkářských nadějí v Nymburce

Kemp Házenkářských nadějí - velký úspěch pro MS kraj!! Šest vybraných děvčat r. 2004 vyrazilo ve středu 16.1.2019 do Nymburku i s trenérkou RHC Petrou Vavříkovou reprezentovat MS kraj. Tam se sjelo z celé ČR celkem 60 talentovaných hráček. Na kempu je až do soboty čekaly tréninky, testy i samotná házená.

_________________________________________________________________________

Za náš kraj se kempu zúčastnily: Bára Vašíčková (Sokol Ostrava-Zábřeh), Sára Tardy (Házená Paskov), Karolína Rajová, Kristina Rajová, Lucie Hlinková a Anna Wiaczková (všechny Sokol Poruba).

Velmi náročný čtyřdenní program zvládla naše děvčata velmi úspěšně a odvezla si i několik individuálních ocenění jak z testů, tak z dovednostních soutěží.

Do skupiny Elite se ze všech šedesáti vybraných talentovaných hráček celé ČR dostaly Karolína Rajová, Kristina Rajová, Lucie Hlinková, Anna Wiaczková (Poruba) a Bára Vašíčková (Zábřeh). Sára Tardy z Paskova se také neztratila a ukázala, že má velký potenciál do budoucna.
Z individuálních ocenění: 
Lucie Hlinková - finále sedmimetrových hodů, druhé místo v překážkové dráze, druhé místo ve skoku snožmo z místa
Karolína Rajová - finále překážkové dráhy, druhé místo v hodu míčem a třetí v celkovém bodovém hodnocení
Kristina Rajová - finále překážkové dráhy


Během kempu podporovaly naše mladé naděje také dorostenecké reprezentantky - zástupkyně kraje Charlotte Cholevová a Anežka Farářová. Ty měly od středy do pátku ve Sportovním centru v Nymburku sraz.

Děkujeme všem děvčatům za příkladnou reprezentaci kraje a svých klubů a přejeme jim v další házenkářské kariéře mnoho úspěchů.